Automatyka do szlabanów

eL11SZ

PDF_ZNAK.png

PDF_ZNAK.png

Sterownik przeznaczony jest do sterowania szlabanami z silnikiem zasilanym napięciem 230V. Doskonale nadaje się do pracy ciągłej, przez co można stosować go na parkingach osiedlowych, posesjach prywatnych i firmowych. Zastosowany system zmiennego kodowania pilotów firmy Microchip sprawia iż system staje się niedostępny dla osoby nieautoryzowanej. Produkt dostępny na specjalne zamówienie.

eLB7SZ

Centrala sterująca z łagodnym startem i stopem, przeznaczona dla szlabanów wyposażonych w silniki na napięcie stałe 24V o mocy do 140W. Doskonale nadaje się do pracy ciągłej. Można zastosować go na parkingach osiedlowych, posesjach prywatnych i w firmach. Posiada liczne zabezpieczenia i wbudowany odbiornik radiowy na częstotliwość 433,92MHz. Produkt dostępny na specjalne zamówienie.

eLR4000

Profesjonalny odbiornik z systemem kontroli dostępu obsługujący 4000 nadajników zdalnego sterowania z kodem dynamicznie zmiennym. Doskonale nadaje się ona dla parkingów firm, hoteli i osiedli, gdzie potrzebna jest kontrola dostępu dla duzej ilości osób uprawnionych. Posiada dodatkową pamięć do archiwizacji zapisanych pilotów i wiele potrzebnych funkcji dla administratorów osiedli. czytaj więcej